Bližší informace
Home Fotky Volné termíny Mapa

 

    Možnost ubytování v soukromí od jara do podzimu - příjemné prostředí v obci Nová Ves  na Šumavě, 4 km od Kdyně ( město Kdyně se nachází na hlavním tahu Domažlice - Klatovy ). Oblast, ve které se objekty nacházejí, je ideálním místem pro strávení klidné letní dovolené.  Je zde možnost koupání, blízkost lesa, mnoho námětů na výlety a 8 km hraniční přechod do Německa.

    CHATA pro 3 osoby. SAMOSTATNÁ BYTOVÁ JEDNOTKA pro 4 osoby. Děti do 2 let věku mají 50% slevu! Účtujeme pouze za obsazená lůžka!

    K dispozici je celý objekt pro 3 osoby. Chatka má obytnou místnost určenou pro spaní, kuchyňský koutek vybavený stolem, židlemi, vařičem, ledničkou a nádobím. Součástí chatky je vlastní sociální zařízení - sprchový kout a WC.

    Cena za osobu a den je 300,- Kč.   

    Pro 4 osoby. Samostatná bytová jednotka 1 + 1 kompletně vybavená. Vstup do objektu je přes předsíň ( botník, věšák, možnost úschovy kol ) dále do kuchyňky s plynovým sporákem, mikrovlnou troubou, ledničkou, kompletně vybavenou kuchyňskou linkou. Sociální zařízení - toaleta se sprchovým koutem. Obývací místnost je rozdělená na část jídelní a spací.

    Cena za osobu a den je 400,-  Kč.

    Možnost pronájmu od jara do podzimu, dlouhodobě i sezónně. Hosté mohou využít oplocenou část zahrady s posezením a přírodním ohništěm, letní terasu. Parkování osobních aut přímo v zahradě u objektů. Účtujeme zálohu 1000,- Kč/ za objekt na týden při zaslání Vaší závazné objednávky. Cena Vašeho pobytu bude uhrazena v den nástupu (záloha bude z této částky odečtena). Záloha je v případě zrušení objednávky nevratná. V případě pobytu kratším než 3 noci, účtujeme o 100,-Kč na osobu a den více.

KOUPÁNÍ: Místní koupaliště přímo v obci, koupaliště Hájovna ve Kdyni ( 5 km ), koupaliště v obci Hluboká ( 4 km ), zatopený lom u obce Mrákov, vhodný i pro sportovní potápění ( 10 km ),  2 aguaparky  v  sousedním Německu ( Lam, Waldmünchen ).

VÝLETY: Přímo ve městě Kdyně se nachází kulturní památka - Židovská synagoga s informačním centrem a kino s prostorovým zvukem. Krytý bazén s tobogánem a wellness. Nad městem nepřehlédnete zříceninu hradu Rýzmberk, vyhlídkovou věž Koráb s restaurací (773 m.n.m.), ...........
Okolí nabízí ke shlédnutí přímo u obce Nová ves poutní kostel Sv. Anna, vodní hrad Švihov, v Chudenicích vyhlídkovou věž Bolfánek a americkou zahradu, ze Šumavy pak například Černé a Čertovo jezero s okolní nádhernou přírodou, v Domažlicích Chodský hrad, věž na náměstí, v Újezdě statek Jana Sladkého Koziny, na Výhledech památník J. Š. Baara, rozhlednu na Čerchově - nejvyšší hoře Českého lesa, státní hrad a zámek Horšovský Týn, ...........
Dobře značené cyklostesky. 70% návštěvníků přijíždí strávit dovolenou na kolech!

 

UBYTOVÁNÍ: Oba objekty jsou od sebe vzdálené 5 m. Možnost pronajmutí obou objektů pro větší partu lidí, max. 9 osob (7 lůžek, 2 přistýlky) se zajištěním soukromí pro 2 rodiny. V případě většího počtu osob je možnost stanování ve vlastních stanech vedle objektů.
 

ENERGIE:  Veškeré energie jsou zahrnuty v ceně. Výjimkou je pouze použití přímotopů v chladném období, kdy se připočítává spotřebovaná el. energie.

DOPLŇKOVÉ INFORMACE: 
Přehled dalších poplatků placených na místě: Pes nebo jiné domácí zvíře - 50,- Kč/den a zvíře. V ceně pobytu jsou zahrnuty: rekreační poplatek obci, parkovné, El. energie (kromě výše popsané výjimky), plyn. 
Výše uvedená cena platí pro 4 a více nocí při minimálním počtu dvou osob.
Nejbližší vlakové zastávka - Kdyně (3 km), autobusové spojení do Kdyně - zastávka 400m
Nástup pobytu nejdříve po 14 hodině, předání objektu při ukončení pobytu nejpozději do 10 hodin. 

UŽITEČNÉ ODKAZY:
Centrum vodní zábavy Kdyně - krytý bazén, vodní atrakce, wellness : www.bazen-kdyne.cz

webové stránky města Kdyně : www.kdyne.cz

KONTAKT:  tel. 774707714, 777752893 nebo prostřednictvím elektronické pošty: kata@kdyne.cz .

Těšíme se na Vaši návštěvu.